Başkanın Mesajı

100. Yılını geIMG-20160130-WA0005ride bırakmış olan Juniour Chamber İnternational (JCI) Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Ankara Şubesi olarak; 2016 yılına, derneğimizin sanki bu yıl kurulmuş gibi heyecan ve mutluluk içinde başladık. Hem yerel hem uluslararası arenada gençlerin, “Aktif yurttaşların öncü küresel ağı olmak” vizyonu ile devralmış olduğum Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimi ben ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım ile aynı duygu ve düşüncelerle yaşamaktayız ve geleceğe köprü olmak için çalışmaktayız.

Kullandığı iletişim kanalları ile artık Ülkemiz küresel, Dünyamızın yerel olduğunu düşünürsek; gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak toplumun pozitif gelişmesine katkı sağlamak vizyonu ile JCI Ankara Şubemiz çalışmalarına durmaksızın devam etmekteyiz.

Dünyanın en büyük hazinesi insan kişiliğinde gizlidir ilkesinden yola çıkarak Üyelerimizin “Aktif Vatandaş” sıfatı ile aklımıza gelen her alanda Ülkemizde ve Dünyanın her noktasında bizleri temsil etmesi derneğimizin bize kattığı en büyük sorumluluktur.

İnsanlığa hizmet etmek yaşamın en güzel uğraşıdır düşüncesi ile ilk adım olarak Şubemize, Ülkemize ve Dünyamıza pozitif değer katacak projelerde sizlerden güç alarak çalışacağım için büyük mutluluk ve onur duyarım.

2016 yılının Ülkemize ve Dünyamıza barışı ve mutluluğu getirmesi dileği ile…

Ebuzer Tosuner

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Ankara
2016 Başkan